Koskenkorvan Trahteeri hakee upeaan joukkoonsa kesäksi täydennyksiä! Kesät Trahteerissa ovat hulvattomuuden huipentumaa ja viinatehtaan juurella tapahtuu kaikkea hassua pitkin kesää. Sitä kanssamme kokemaan ja tekemään haemme Saunanlämmittäjää, joka vastaa maankuulujen saunojemme saattamisesta hyvään saunomiskuntoon sekä osallistuu kiinteistönhoidon hommiin. Jos näiden tehtävien lisäksi kiehtoo myös työ ihmisten parissa, voidaan saunanlämmitykseen yhdistellä vaikkapa kahvilatyötä tai anniskelua.
Meillä pääsee tekemään monipuolista työtä ja työ on kokoaikaista, mikäli olet valmis tekemään monipuolisesti matkailutilan töitä. Myös osa-aikaiset työsuhteet onnistuvat ja edellä mainittuja työtehtäviä voidaan yhdistellä työntekijän mielenkiinnon mukaan. Kaikki yhdistelmät ovat totisesti Koskenkorvalla mahdollisia: vuosien saatossa on nähty anniskeluun osallistuva saunanlämmittäjä, maalaustöitä tekevä kokki ja kahvilatyöntekijä, joka musisoi vieraidemme iloksi!
Me vaadimme:
♦️ 16 vuoden ikää, yläikärajaa ei ole.
♦️ Heittäytymistä koskenkorvalaisuuteen, hoksottimia, palvelualttiutta, kykyä itsenäiseen työskentelyyn ja työmyönteisyyttä uusiakin työtehtäviä kohtaan.
♦️ Anniskelupassia, elintarvikkeita käsitteleviltä myös hygieniapassia.
♦️ Valmiutta työskennellä toukokuun loppupuolelta/kesäkuun alusta elo-syyskuulle saakka.
Me tarjoamme:
♦️ Ainutlaatuisen kesän Koskenkorvalla ainutkertaisessa paikassa.
♦️ Pääsääntöisesti päiväaikaan tapahtuvaa työtä, välillä iltavuoroa kesäisissä tapahtumissa. Työviikkomme on yleensä tiistaista lauantaihin.
♦️ Koskenkorvalaisia työsuhde-etuja sekä huomiota herättävän kohdan CV:seesi.
Tuutko meille töihin? Laita hakemus tulemaan info@trahteeri.com. Lisätietoja myös puhelimitse p. 050-3005530/Sari Koskenkorva.
Työtehtäviä täytämme sen mukaan, kun hyviä tyyppejä löytyy!